Spelningar 2024
Torsdag 2/5 Kl.14.30 Brobygården Landsbro
Tisdag 7/5 Kl.10.00 PRO Dalvik (Jönköping)
Tisdag 7/5 Kl.14.00 PRO Huskvarna
Onsdag 8/5 Kl.14.00 PRO Kisa
Onsdag 15/5 Kl.18.00 SPF Oskarshamn Folkets Park
Torsdag 16/5 Kl.10.30 "Gläntan" Ulricehamn
Torsdag 16/5 Kl.15.00 "Oasen" Ulricehamn
Onsdag 22/5 Kl.14.00 PRO Växjö
Fredag 24/5 Kl.19.00 Hössna Bygdegård
Lördag 25/5 Kl.11.00 MC-Träff Malmbäcks Hembygdspark
Tisdag 28/5 Kl.17.00 (?) "Sommarfest" Malmåkra Malmbäck
Onsdag 29/5 (Kl.18.00) Festkväll Tallnäs Stiftgård
Fredag 31/5 Kl.10.30 Fröjdekulla Äldreboende
Fredag 31/5 Kl.14.00 "Gläntan" Madesjö
Tisdag 4/6 Kl.14.00 "Anhörigföreningen" Växjö
Onsdag 5/6 Kl.14.30 Seniorcentralen Tranås
Lördag 8/6 Kl.18.00 Privat Fest "Örnfot" Tranås
Tisdag 11/6 Kl.12.00 SPF Västervik på Gränsö Slott
Onsdag 12/6 Kl.19.00 Hembygdsparken Nässjö
Söndag 16/6 Kl.13.00 Stalpets Café Aneby "Fallets Dag"
Onsdag 19/6 Kl.18.00 "Bilträff" Oskarshamn
Tisdag 25/6 Kl.14.00 PRO Skultorp (Skövde)
Torsdag 27/6 Kl.19.00 IOGT-NTO Vetlanda
Lördag 29/6 Kl.???? Källeryds Kyrka i Nissafors
Onsdag 3/6 Kl.15.00 Fjällstugan Jönköping
Onsdag 17/7 Kl.18.15 "Våffelkväll" i Ödestuge
Lördag 20/7 Kl19.30 Strandgården Halmstad
Söndag 21/7 Kl.15.00 Byarums Hembygdsgård
Torsdag 25/7 Kl.15.00 Mossebo Hembygdsförening Tranemo
Lördag 27/7 Kl.19.00 Olofsbo Camping Caravan Club
Torsdag 13/8 KL.13.00(?) Äldreboendet Kristdala
Tisdag 13/8 Kl.16.00 PRO Kristdala
Torsdag 15/8 Kl.14.00 Jutegården Nybro
Torsdag 29/8 Kl. ???? Bjursnäs
Tisdag 3/9 Kl.14.30 "Träffpunkten" Sandhem
Onsdag 4/9 Kl.15.00 SPF Seniorerna Hökerum
Tisdag 10/9 Kl.14.00 Högsby
Onsdag 18/9 Kl.10.30 Öreryds kyrka
Lördag 21/9 Kl.19.00 Sandens Missionshus (Kristdala)
Onsdag 25/9 Kl.19.00 ASA Föreläsningsförening
Torsdag 26/9 Kl.14.00 & 15.30 Eslöv Skåne
Fredag 4/10 Kl.18.00 "Höstfest" SPF Centrum Jönköping
Onsdag 9/10 Kl.17.00 SPF Västra Torsås
Måndag 14/10 Kl.14.00 PRO Markaryd
Onsdag 16/10 Kl.14.00 PRO Rosenfors-Mörlunda-Bockara
Tisdag 12/11 Kl. ?? Vitsippans Äldreboende Gislaved
Tisdag 12/11 Kl.14.00 Klockaregården Anderstorp
Måndag 18/11 Kl.16.00 PRO Mullsjö-Sandhem
Måndag 25/11 Kl.18.30 Ribbingsgården Borås
Onsdag 27/11 Kl.14.00 SPF Åseda-Nottebäck
Torsdag 28/11 Kl.14.00 SKPF avd.73 Värnamo
Torsdag 5/12 Kl.14.00 Jutegården Nybro
Tisdag 10/12 Kl.13.30 Senioruniversitetet Växjö
Torsdag 12/12 Kl.14.30 Brobygården Landsbro
Torsdag 19/12 Kl.14.00 PRO Sävsjö-Vrigstad